O wydarzeniu

Dyplomatoria Politechniki Białostockiej 2024

Jest to wyjątkowa chwila dla absolwentów naszej Uczelni i zwieńczenie przygody ze studiami. Tego dnia odbiorą dyplom ukończenia studiów z rąk Jej Magnificencji Rektor Politechniki Białostockiej dr hab. inż. Marty Kosior-Kazberuk, prof. PB oraz Dziekana swojego wydziału. Uroczystość odbędzie się 22 marca 2024 roku (piątek) w Auli Dużej przy Wydziale Elektrycznym PB o godz. 17:00 (uczestników prosimy o wcześniejsze przybycie w celu odebrania i przebrania się w togi). Chcemy, aby społeczność akademicka przeżyła wspólnie tę najważniejszą uroczystość i pokazała jak ważni dla Politechniki Białostockiej są jej absolwenci.

Harmonogram imprezy:

15:30-16:30 – Wydawanie tóg

15:30-16:30 – Czas na robienie zdjęć (dostępni będą nasi fotografowie)

16:30-17:00 – Instrukcje organizacyjne

17:00-18:15 – Oficjalne wręczenie dyplomów

18:15-18:40 – Catering kawowy oraz pamiątkowe zdjęcia z dyplomami

18:40-19:00 – Zwrócenie tóg

Bardzo prosimy o terminowe przybycie w celu odebrania tóg, które będą wydawane przed wejściem na Aulę. Osoby dyżurujące już na miejscu wskażą salę w której będzie można się przebrać.

Przy wejściu na Aulę, każdy dostanie swój indywidualny, przypisany nr siedzenia. Nie ma możliwości zamiany numerów między uczestnikami.

Przed Aulą będą rozstawione ścianki do robienia zdjęć, będą Państwo mieli także do dyspozycji profesjonalnego fotografa 😉

PROSIMY O DOPEŁNIENIE WSZELKICH FORMALNOŚCI W DZIEKANATACH

Do 8 marca zgłoś chęć udziału w Dyplomatoriach 2024 i najpóźniej do 15 marca obroń pracę inżynierską lub magisterską.

Zapisy na dyplomatoria.pb.edu.pl

Zachęcamy do zapraszania rodziny i znajomych, aby mogli dzielić się z Państwem tą niezapomnianą chwilą.

Bądź częścią tej wyjątkowej chwili.:)

Zespół Biura Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej

Regulamin organizacyjny Dyplomatoria 2024